DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

1975 yılında Nuran Hüsnü Bölükbaşıoğlu ve oğullarının İzmir Çankaya’da ‘’Tezsat’’ adıyla açtıkları küçük bir lastik dükkânıyla Batı Lastik ’in serüveni başlamıştır. Zaman içerisinde şubeleşmeye devam eden kuruluş 1989 senesinde Yenişehir’de Batı Lastik adıyla yeni bir kurumsal yapıya geçmiştir. 2000 yılında Bornova 3.Sanayi Keresteciler sitesine ikinci şubesini, 2009 senesinde Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde üçüncü şubesini, 2015’te de dördüncü şubesini Işıkkent’te açmıştır. 40 yılı aşan süredir lastik sektöründe çalışan Batı Lastik kuruluş tarihinden bu yana dünyanın en büyük lastik markalarının bayiliğini yapmış, bugün ise CONTİNENTAL marka lastikleri başta olmak üzere birçok markanın temsilciliğini ve bölge dağıtıcılığını yapmaktadır. 

Kuruluşundan itibaren şirket politikasını müşteri memnuniyetine odaklayan firmamız her zaman sizlerin yanında olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Memnuniyet politikalarımızdan biri olan düşük fiyat politikamız sizlerin her daim bütçenizin korumanıza yardımcı olmaktadır. Marka çeşitliliğimiz müşterilerimize seçme olanağı tanımaktadır. Teknolojiyi her daim en üst düzeyde kullanmamız müşterilerimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biridir. Örnekse Ön Düzen-Rot Ayarı Makinalarımız Bilgisayar ve kamera destekli olup milimetrik hataları görerek araçların ön düzen-rot ayarlarını fabrika ayarlarına geri döndürmemizi sağlamaktadır. Kullandığımız balans makinalarımız sayesinde jant ve lastik uyumunu maksimum seviye getirip aracın vibrasyonunu sıfıra indirmemiz mümkün olmaktadır. Sökme-Takma makinalarımızın hızı,  hayatın hızını yakalamamıza yardımcı olmaktadır. Lastik değişimini hızlı ve düzgün bir şekilde yapmamız müşterilerimizin zaman kaybını önlemektedir. Far ayarı makinamız bilgisayar destekli olup T.Ü.V onaylıdır. Kısacası bizim için teknoloji kaliteli hizmet demektir.

Batı Lastik sektörde her zaman en iyi hizmeti vermeyi, kalite ve güvenin adresi olmayı hedeflemiştir. Aile şirketi olmamızın avantajı ile şirketimize gelen müşterilere aile ortamını sağlamak her zaman görevimizdir. Sizleri de Batı Lastikte görmekten mutluluk duyarız

 

YUKARI ÇIK