Questions? Feedback? powered by Olark live chat software


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

1975 ten bu yana lastik sektörüne adını altın harflerle yazdıran Batı Lastik A.Ş günümüzde de teknoloji, kalite ve düşük fiyat politikası ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze Türkiye de üretim yapmakta olan ve ithal edilen tüm markaların bayiliğini yapmış, bugün ise başta Continental markasının ve bir çok markanın Ege bölge dağıtıcılığını yapmaktadır.

 


 

 

 

 

Kurucumuz Hüsnü Bölükbaşıoğlu ve oğulları İzmir Çankaya da küçük bir dükkan da lastik satışına başlamıştır. Sektörde marka çeşitliliği ve elindeki ürün yelpazesiyle çok kısa bir sürede Ege bölgesinde tanınan Batı Lastik daha çok müşteriye hitap etmek amacı ile birçok yerde şube açmıştır. 1989 senesinde Yenişehir de Batı İş Merkezi’nin kurulması ile yeni merkezine taşınmış ve bugünde merkezimiz aynı yerinde faaliyetini devam ettirmektedir. 2000 yılında Karabağlar şubesini Bornova 3.Sanayi Keresteciler sitesine taşıyan Batı Lastik müşterilerinin her daim yakınında ve ulaşılabilirliği kolay yerlerde olmayı hedeflemiştir. 2009 senesinde üçüncü şube Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde görkemli bir açılış ile hizmete girmiştir. Karşıyaka ve Menemen bölgesindeki müşterilerimize ulaşım kolaylığı sağlamış ve kalite ve güveni Çiğli yede taşımış olduk. 2012 yılında ise Manisa Kenan Evren Sanayi Sitesinde dördüncü dükkanını açan firmamız gün geçtikçe şube sayısını ve ulaşılabilirliğini arttırmaktadır.

 
      Şubelerimizin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse müşterilerimizin rahatlığı üst düzeyde tutulmuştur. Çiğli şubemizde müşterilerimiz için firma içinde küçük bir kafeterya bulunmakta,  Bornova şubemizde ise bekleme salonumuzun sıcaklığı ve rahatlığı ile lastik değişme suresinde televizyon izleyebilir, gazete ve dergi okuyabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Şubelerimiz konumları itibari ile müşterilerimizin rahat ve kolay ulaşılabileceği yerler tespit edilmiştir.
 
 
      Kuruluşundan itibaren şirket politikasını müşteri memnuniyetine odaklayan firmamız her zaman sizlerin yanında olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Memnuniyet politikalarımızdan biri olan düşük fiyat politikamız sizlerin her daim bütçenizin korumanıza yardımcı olmaktadır. Marka çeşitliliğimiz müşterilerimize seçme olanağı tanımaktadır. Teknolojiyi her daim en üst düzeyde kullanmamız müşterilerimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biridir. Örnekse Ön Düzen-Rot Ayarı Makinalarımız Bilgisayar ve kamera destekli olup milimetrik hataları görerek araçların ön düzen-rot ayarlarını fabrika ayarlarına geri döndürmemizi sağlamaktadır. Kullandığımız balans makinalarımız sayesinde jant ve lastik uyumunu maksimum seviye getirip aracın vibrasyonunu sıfıra indirmemiz mümkün olmaktadır. Sökme-Takma makinalarımızın hızı,  hayatın hızını yakalamamıza yardımcı olmaktadır. Lastik değişimini hızlı ve düzgün bir şekilde yapmamız müşterilerimizin zaman kaybını önlemektedir. Far ayarı makinamız bilgisayar destekli olup T.Ü.V onaylıdır. Kısacası bizim için teknoloji kaliteli hizmet demektir.
 
      Kaliteli hizmet verirken en önemsediğimiz konulardan biri ise çalışanlarımızın eğitimli ve işinde uzman olmasıdır. Satış ve servis elemanlarımızı dönemsel olarak lisanslı eğitim kuruluşları tarafından eğitime göndermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz daha anlaşılır, hızlı ve düzgün diyaloglar kurarak istedikleri bilgiyi rahatça alabilmektelerdir.
 
      Firmamız seneler içerisinde birçok büyük üretici firma ile bayilik anlaşması yapmış Michelin markasının ardından 2011 yılı itibari ile Continental markasının Ege bölgesindeki en büyük temsilcisi haline gelmiştir. Bugün Continental markası ile anlaşmamızdaki en önemli noktalar ise Kalite, Teknoloji, Güven Ve Fiyat politikalarının şirketimiz ve müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılamakta olmasıdır. Firmanın yenilikçi politikası ve ürünleri, firmamıza ilerideki yıllarda karşılıklı olarak tecrübeler  katacağına inanmaktayız.

 

      Batı Lastik sektörde her zaman en iyi hizmet, kalite ve güvenin adresi olmayı hedeflemiştir. Aile şirketi olmamızın avantajı ile şirketimize gelen müşterilere aile ortamını sağlamak her zaman görevimizdir. Sizleri de Batı Lastikte görmekten mutluluk duyarız.

YUKARI ÇIK